Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Radko Kubičkem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Radko Kubičkem
Radko Kubičko

Plus

Krize, anebo nejlepší rok? Zisky automobilek trhají rekordy. Atentát na vlivného ruského propagandistu. OPEC postrašil trhy. A tím to prozatím skončilo. Muž, který pokoří Trumpa. A prohraje. Kuciak, vražda novináře.
Radko Kubičko

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Důchodová reforma bude po Velikonocích krize, nebo nejlepší rok? Zisky automobilek trhají rekordy. Atentát na vlivného ruského propagandistů OPEC postrašil trhy a tímto prozatím skončilo. Muž, který pokoří Trumpa a prohraje. Kuciak, vražda novináře a lampy se ze Sparty. To jsou titulky našeho komentářového pořadu. Od mikrofonu vás zdraví Radko Kubičko.

  • Názory a argumenty.

  • Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka prohlásil, že po Velikonocích předloží plán důchodové reformy a seznámí s nimi opozici. S ní se také po Velikonocích znovu sejde. Podaří se opravdu nějakou reformu dohodnout a jaké mohou být její parametry? Na to už se ptám komentátora ČRo Plus Petra Hartmana, kterého vítám ve studiu. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají