Náš host

Učitel mariánskolázeňské hotelové školy zazářil na světové olympiádě kuchařů

Náš host

Učitel mariánskolázeňské hotelové školy zazářil na světové olympiádě kuchařů
Martin Šmerda, oceněný kuchař a učitel

Plzeň

Na světové olympiádě kuchařů ve Stuttgartu, známé také jako IKA Culinary Olympics - 2024, získala Hotelová škola v Mariánských Lázních zastoupená učitelem odborného výcviku Martinem Šmerdou významné ocenění.
Andrea Vajnar, Tereza Švecová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Našem dopoledním vysílání, teď je v 10 hodin a 11 minut, bude mít slovo Tereza Švecová a její hosté.

  • Krásné, dobré čtvrteční dopoledne. Mockrát děkuji za slovo. Hotelová škola v Mariánských Lázních oslavila tento rok krásný úspěch. Učitel odborného výcviku Martin Šmerda totiž získal na světové olympiádě kuchařů v německém Stuttgartu bronzovou medaili v kategorii kulinářského umění. No právě Martina Šmerdu, ale také ředitele školy Jiřího Chuma teď vítám i u mikrofonu rádia vašeho kraje. Dobrý den.

  • Dobrý den. Tak já se zeptám nejprve, co přesně je to za soutěž. Já jsem ani neříkala celý její název. Měla jsem strach, že bych řekla špatně. Obracím se nejprve na pana Chuma.

Ostatní také poslouchají