Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Můj tým se daleko víc semknul, tvrdí po přechodu mezi profesionální golfistky Sára Kousková

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Můj tým se daleko víc semknul, tvrdí po přechodu mezi profesionální golfistky Sára Kousková
Golfistka Sára Kousková

Radiožurnál Sport

Do studia Radiožurnálu Sport přijala pozvání golfistka Sára Kousková. S moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou se rozpovídala o rozdílech mezi amatérským a profesionálním světem golfistů, proč se rozhodla pro studium na univerzitě v Texasu nebo jaké byly její sportovní začátky? Na jaké hřiště v Česku se nejraději vrací nebo jak vidí svoje šance na účast na olympijských hrách v Paříži? To vše a mnohem víc se dozvíte v rozhovoru s třiadvacetiletou golfistkou.
Andrea Sestini Hlaváčková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Sestini Hlaváčková.

  • Krásné dopoledne na Radiožurnálu sport. Vítám vás a Andrea Sestini Hlaváčková. Dnes mám ve studiu a profesionální golfistkou Sárou Kouskovou a sály. Ahoj. Ahoj. Dobré ráno. A profesionální golfistka, tak donedávna amatérská vysvětlit našim posluchačům, co to vlastně v golfu konkrétně znamená, ten rozdíl, který nebo ten skok, který ty jsi udělala?

  • Tak donedávna tom ten primární rozdíl byl v podstatě finanční, že amatéři nemohli vůbec soutěžit o prize money a nemohly být ani zaštiťování žádnými žádnými sponzory. A kdežto profesionálové samozřejmě mohli. Teďka už je to trošku jinak, protože ta pravidla se trošku povolila, takže amatér už může soutěžit do do nějaké výše o prize money.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají