Na place

Díky dědovi vznikla má láska k medailím, říká zpěvák Jakub Děkan. Kapelu se snaží vést jako sportovní tým

Na place

Díky dědovi vznikla má láska k medailím, říká zpěvák Jakub Děkan. Kapelu se snaží vést jako sportovní tým
Zpěvák a fotbalista Jakub Děkan byl hostem pořadu Na place

Radiožurnál Sport

Hostem Radiožurnálu Sport byl zpěvák a obrovský sportovní fanoušek Jakub Děkan. V pořadu Na place s moderátorem Ladislavem Hamplem probrali začátky v BMX freestyle, ale i fotbalgolf a footgolf, což jsou sporty, ve kterých Jakub získal řadu ocenění. Sledoval vášnivě i nedávné mistrovství světa v Kataru? Jak často v životě prolíná hudbu se sportem? Užijte si celý rozhovor.
Ladislav Hampl

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ladislavem Hamplem. Krásné.

  • Středeční dopoledne máme 11. ledna nového roku 2023. Všem posluchačům, s kterými jsem se ještě neslyšel, přeji vše dobré do nového roku, hodně zdraví, štěstí, buďte úspěšní, hlavně buďte pozitivně naladění. My vás vítáme tady s mým hostem, kterého za chvilku představíme v pořadu na place Radiožurnál sport. Je to náš první pořad na place v roce a já jsem si vzal na rozjezd do roku 2023 svého rodáka, kamaráda, fanouška stejného klubu. Ale až zjistíte, že to, o čem všem si budeme povídat, tak zjistíte, že to nebude jenom severočeské, severočeský lokální dialog. Je to zpěvák poměrně slavný zpěvák a je to obrovský fanoušek do sportu. Já bych vám chtěl přivítat. Já bych chtěl přivítat tady ve studiu Kubu děkana.

  • Ahoj. Kubo. Ahoj, Láďo. A zdravím všechny.

Více z pořadu