Interview Plus

Schwarzenbergův odkaz je součástí identity TOP 09, říká předsedkyně strany Pekarová Adamová

Interview Plus

Schwarzenbergův odkaz je součástí identity TOP 09, říká předsedkyně strany Pekarová Adamová
Celostátní sněm TOP 09, Markéta Pekarová Adamová

Plus

Strana TOP 09 má za sebou velmi intenzivní víkend. Nejprve prošla na sněmu částečnou obměnou vedení a jen pár hodin poté dostali její členové zprávu o úmrtí otce zakladatele a čestného předsedy Karla Schwarzenberga. Právě jeho odkazu je podle předsedkyně Markéty Pekarové Adamové nutné se dále držet.
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Strana TOP 09 má za sebou velmi intenzivní víkend. Nejprve prošla na sněmu částečnou obměnou vedení a jen pár hodin poté dostali její členové zprávu o úmrtí otce, zakladatele a čestného předsedy Karla Schwarzenberga. Jeho bývalí spolustraníci na něj vzpomínají s velkou úctou. Jak dobře se jim ale daří navazovat na jeho odkaz. Ví TOP 09, jakou cestou se vydat, aby u každých voleb ne trnula, zda překročí pět % nutných pro vstup do sněmovny? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Interview Plus.

  • Hostem interview je předsedkyně PS a také staronová předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Dobrý den. Dobrý den. A to je za pozvání. Nemůžeme začít ničím jiným než vzpomínkou na Karla Schwarzenberga. Vy jste řekla, že je nutné se držet jeho odkazu. To může znamenat hodně věcí. Co to znamená pro vás?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají