Interview Plus

Členka předsednictva STAN Pecková: Nejsme hnutí pavlačových drben. Není důvod, aby Rakušan odstoupil

Interview Plus

Členka předsednictva STAN Pecková: Nejsme hnutí pavlačových drben. Není důvod, aby Rakušan odstoupil
Hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková (STAN)

Plus

Hnutí STAN je řečeno slovy svého předsedy Víta Rakušana rekordmanem v tom, kolik problémů si stačilo způsobit v tak krátkém čase. Přesto na předčasném volebním sněmu neměl protikandidáta a hlasovali pro něj téměř všichni delegáti. „Má naši podporu a důvěru. Nevidím důvod, proč bychom jen proto, abychom vyslali signál, že máme více kandidátů, postavili někoho dalšího,“ zdůrazňuje středočeská hejtmanka Petra Pecková (STAN).
Lukáš Matoška

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Z hnutí STAN je řečeno slovy svého předsedy rekordmanem v tom, kolik problémů si stačilo nasekat v tak krátkém čase. Po sobotním volebním sněmu uspořádaném předčasně kvůli zatím největší kauze, se kterou se hnutí potýká, to u voličů zkusí nanovo, ale se stejným mužem v čele. Vít Rakušan jednoznačně přesvědčil delegáty sjezdu, že on je tím, kdo hnutí STAN vyvede z krize. Neměl protikandidáta a hlasovali pro něj.

  • Skoro všichni. Dokáže však do zářijových komunálních voleb přesvědčit i voliče, že se hnutí vypořádalo se všemi svými kauzami? Dobrý poslech přeje Lukáš Matoška.

  • Interview Plus.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají