Hovory

Studená sprcha není pro každého, zkuste raději metodu ledového kyblíku, doporučuje biohacker a instruktor chladové terapie

Hovory

Studená sprcha není pro každého, zkuste raději metodu ledového kyblíku, doporučuje biohacker a instruktor chladové terapie
Kyblík s ledem

Plus

„Potřeboval jsem nutně dostat svůj duševní stav do lepší kondice. Chlad se stal mým nejlepším přítelem a vzpruhou. Nemohl mě celkově vyléčit, ale dělal pro mě neocenitelnou službu – držel mě nad vodou a pomáhal mi fungovat,“ píše ve své knize Chladová terapie Libor Mattuš, zkušený biohacker a instruktor chladové terapie. Jaké benefity vám může do života přinést chlad?
Tatiana Čabáková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Potřeboval jsem nutně dostat svůj duševní stav do lepší kondice. Je chlad se stal novým nejlepším přítelem a vzpruhou. Nemohou má celkem vyléčit, ale bylo mi neocenitelnou službu. Držela nad vodou a pomáhal mi fungovat. Toto píše o svojí knihy chladová terapie Libor Matuš o tom životním období, kdy se rozešli s manželkou. V hovorech speciál, v kterých hovoříme o cestách, mu psychický pohodě. Zásadně z budeme rozdávat. Právě o tom, jaké benefity jinam může do života při ní jistě chlad a otužování je od mikrofonu zdraví Tatiana Čabáková.

  • Libor Matouš je zkušený bio hacker a instruktor chladové terapie. Libor Vítek je v hovorech.

  • Hezký den. Děkuji za pozvání.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají