Hovory

Moje motivace byla tvořit projekt, který pomáhá, říká zakladatel neziskovky Nevyhasni

Hovory

Moje motivace byla tvořit projekt, který pomáhá, říká zakladatel neziskovky Nevyhasni
David Fiedler z organizace Nevyhasni

Plus

David Fiedler patří k mladým lidem, kteří rádi pracují hned na několika projektech. Založil i neziskovou organizaci Nevyhasni, která se chce starat o prevenci syndromu vyhoření. Sám si totiž podobný kolaps zažil, a to už v 19 letech: „Po necelém roce v Berlíně, kde se to stalo, jsem si dal tehdy dlouhou dovolenou. Také jsem začal studovat a postupně nacházet cestu sám k sobě. Až pak k dalším projektům.“ Tehdy také vznikl nápad vytvořit projekt, který by mohl pomáhat dalším.
Tatiana Čabáková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Můj host David Fiedler patří mezi mladých lidí, které stíhají pracovat souběžně na vícerých projektech. David je reklamní média, dítě domů v digitálním studiu. Kontinent ano. Je externím lektorem na vešla EU v Praze od svých 16 hrobkou buduje start-upy, baví ho i nová církev. Dohodou jsem ho ale pozvala, protože založil neziskový projekt. Mě věhlasný, který se věnuje prevenci syndromu vyhoření a založil ho proto, anebo si ho sám zažil. Od mikrofonu ho vodou zdraví Tatiana Čabáková.

  • Hovory s inovátory.

  • David, vítejte v hovorech.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají