Hovory

Když dítě zvládne své tělo, rozkvete i jeho sebedůvěra, říká trenér

Hovory

Když dítě zvládne své tělo, rozkvete i jeho sebedůvěra, říká trenér
David Mašát

Plus

„Asi před 20 lety jsme s manželkou Janou žili v Nizozemí, narodily se nám tam i obě děti. Tehdy tam začínali s konceptem The Little Gym, na který jsme začali chodit se čtyřměsíčním synem – a viděli jsme jeho neuvěřitelný pokrok. Když jsme se pak vrátili domů, začali jsme s tím i tady v Praze,“ popisuje projekt třídimenzionálního procesu učení trenér David Mašát.
Naděžda Hávová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Když se vaše dítě hýbe, umí se lépe koncentrovat, soustředit, a taky lépe udrží pozornost. Jenomže co když se mu nechce? Nedávný výzkum Národního institutu dětí a mládeže ministerstva školství ukázal, že se sice děti hýbou rády, ale když přijde na lámání chleba a mají volno, tak stejně nejradši svůj čas rozdělí mezi mobil, počítač a televizi. A následující minuty budou myslím pěkně rozpohybované. Ze studia ČRo Plus zdraví Naděžda Hávová.

  • A se mnou už je ve studiu David Mašát, který je specialistou na koncept třídimenzionálního procesu učení. Vítejte u nás.

  • Davide, dobrý den. Dobrý den. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu