Hovory

Chceme naše písně narvat posluchačům do dna, abychom je nakazili muzikou, říká frontman kapely Docuku

Hovory

Chceme naše písně narvat posluchačům do dna, abychom je nakazili muzikou, říká frontman kapely Docuku
Jiří Buksa

Plus

Jak daleko je od cimbálu k bicím a od folklóru k Pearl Jam? To v Hovorech prozradí frontman valašskomeziříčské kapely Docuku, jinak ředitel jedné z tamních základních škol Jiří Buksa. Jak se takové mezižánrové rozkročení ozývá v hudbě jeho skupiny, na to se ptá Vladimír Kroc.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Budoval jsem si zde v kopci zabudovanou stodolu se zelenou střechou. Slouží jako ovčím garáž, sklad krmiva, ale také jako rodinné studio. Půlka desky byla natočena zde, prozrazuje něco o vzniku nového alba s názvem do dna folk rock bytové kapely do culíku její frontman Jiří Buksa. Dobrý den. Dobrý den. Kde prý v do NATO ruské akci si mohou za svůj příspěvek vybrat možnost noclehu pro dva v tomto malém studiu s krbem a výhledem na Beskydy. Je to tak?

  • Bylo to tak. My už teď je. Tu akci jsme uzavřeli.

  • Protože to bylo opravdu akce, která byla vyhlášena za účelem rozbiji lidí, aby aby nám pomohli s vydáním té desky, kterou jsme si dělali sami. Kolik peněz se vám ta to podařilo vybrat a podařilo se nám vybrat na doplacení desky a část klipu asi nějakých.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají