Host ve studiu

Za poklady Broumovska na Rok české hudby. Plejáda skladatelů přes klasicismus, baroko po současnost

Host ve studiu

Za poklady Broumovska na Rok české hudby. Plejáda skladatelů přes klasicismus, baroko po současnost
Festival Za poklady Broumovska vás okouzlí svou neopakovatelnou atmosférou

Hradec Králové

Spolu s létem opět přichází hudební festival Za poklady Broumovska, který od 15. června až do konce prázdnin přinese krásu klasické hudby do jedinečné atmosféry broumovských barokních kostelů, kde čekají návštěvníky koncerty českých i zahraničních umělců. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec.

  • Králové. No a v Dobrém ránu vám teď připomeneme, že spolu s létem je tady zase hudební festival za poklady Broumovska, který vlastně od 15. června, teď od soboty až do konce prázdnin přinese krásu klasické hudby do jedinečné atmosféry broumovských barokních kostelů. Čekají vás koncerty českých i zahraničních umělců? Taky jsem tam viděl programu recitál Malý princ s Janem Cinou a mnoho dalších překvapení a lahůdek včetně komentovaných prohlídek jinak běžně tedy nepřístupných broumovských kostelů, patřícím k perlám naší barokní architektury. No a tak jsem moc rád, že to můžeme zase všechno probrat s uměleckou ředitelkou festivalu Terezou Kramplovou, kterou po roce moc rád vidím. Dobrý den. Terezo. Den. Vítám vás. Tak letos už kolikátý 19. 19.

  • Té ročník? No, ono už to, já jsem říkal, že teď v sobotu první koncert, ale první vlastně ten zahajovací oficiální, ten už máte za sebou, že ano.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu