Host ve studiu

Youtuber Ampérák je celebritou kutilů: Nebojím se točit videa velmi kritická, ale zároveň osvětová

Host ve studiu

Youtuber Ampérák je celebritou kutilů: Nebojím se točit videa velmi kritická, ale zároveň osvětová
Milana Ambrože z Volanova znají hlavně elektrikáři a domácí kutilové jako youtubera Ampéráka

Hradec Králové

Milana Ambrože z Volanova znají hlavně elektrikáři a domácí kutilové, oblíbili si ho majitelé domů, kterým spravil třeba rozbitou fotovoltaiku. Jako student trutnovské průmyslovky vyhrával soutěže, teď je celebritou na YouTube, protože natáčí kritická a osvětová videa z oblasti elektro a elektrotechniky. Lidé ho znají jako Ampéráka.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové.

  • Stále s vámi Dobré ráno a já jsem slíbil, že vám dnes zase v našem vysílání v Dobrém ránu tedy představíme zajímavého člověka z našeho kraje. Milana Ambrože z Volanova znají hlavně elektrikáři a domácí kutilové. Oblíbili si ho majitelé domů, kterým spravil třeba rozbitou fotovoltaiku. Ale hlavně hlavně natáčí Milan taková osvětová videa z oblasti elektro a elektrotechniky a dává je na internet. A tak ho lidé dnes znají, tak je hlavně jako úspěšného youtubera ampér. A který našim dnešním ranním hostem. Milane, vítám vás. Dobrý den. Já vás.

  • Vítám teď nám tady všechny diváky. Nevím, na co slyšíte, na ampér AK, nebo nebyla na Amper a k vodě a tak. A lidi spíš znají, vědí. No tak nám povězte, jak se zrodil ampér a jak vůbec vypadá.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají