Host ve studiu

Úspěch má vždy několik otců, ale neúspěch zůstává sirotkem, usmívá se starosta Kostelce nad Orlicí

Host ve studiu

Úspěch má vždy několik otců, ale neúspěch zůstává sirotkem, usmívá se starosta Kostelce nad Orlicí
Tomáš Kytlík ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Pozveme vás do Kostelce nad Orlicí, do města, které leží v okrese Rychnov nad Kněžnou zhruba 7 km od okresního města a nějakých 29 km od krajské metropole Hradce Králové. Žije tam kolem 6 000 obyvatel a od posledních voleb tady mají nového nezávislého starostu Tomáše Kytlíka.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. I teď vám tedy osm minut po půl deváté přejeme dobré ráno. No a zveme vás do Kostelce nad Orlicí, do města, které je v okrese Rychnov nad Kněžnou. Já nevím, já jsem říkal zhruba sedm km asi od Rychnova, nějakých 20 km od Hradce Králové, že je tam teď nevím, kolem 6000 obyvatel. A od posledních voleb tam mají nového starostu Tomáše Kytlíka. K který tady souhlasně se vším, co jsem teď říkal, kývá na mě. Dobrý den, pane starosto.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání a těším se na rozhovor. Já. Tak.

  • Já taky se těším. Jsem rád, že vás, hlavně našim posluchačům můžeme představit, protože vašeho předchůdce ve starostenské funkci v Kostelci nad Orlicí Františka Kinského všichni dobře známe. Často k němu na zámek taky zavítáme nebo on sem k nám a povídá nám o tom zámku, tak i o městě nám povídat. A teď vlastně od posledních voleb i kolik to je 15 měsíců, co?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají