Host ve studiu

Tisíc tváří Adiny i Souboj klavírů. Rychnovský divadelní a hudební festival Poláčkovo léto vás zve

Host ve studiu

Tisíc tváří Adiny i Souboj klavírů. Rychnovský divadelní a hudební festival Poláčkovo léto vás zve
Poláčkovo léto - To nejlepší z muzikálů

Hradec Králové

Pozveme vás do Rychnova nad Kněžnou, kde v pondělí 24. června slavnostně začíná letošní, už 29. ročník divadelního a hudebního festivalu Poláčkovo léto. A opět to bude přehlídka toho nejlepšího, co se u nás nejen v divadlech urodilo. Všechny vás přijel osobně pozvat ředitel festivalu Kamil Dvorný.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • No, jak jsem slíbil, tak vás budeme v dnešním Dobrém ránu na vlnách ČRo Hradec Králové ještě zvát do Rychnova nad Kněžnou, kde už příští týden, v pondělí 24. června slavnostně začíná letošní divadelní a hudební festival Poláčkovo léto. Letos to bude už 20. ročník a protože to bude určitě i letos přehlídka toho nejlepšího, co se u nás nejenom v divadlech urodilo, tak se moc rád, že nás přišel pozvat ředitel festivalu osobně Kamil Dvorný. Pane řediteli, vítám vás. Dobrý den. Dobrý den. Tak říkal jsem 29. ročník, takže už velká tradice teda všichni je to velké tradic.

  • Se již od roku 1954. No, vy jste u toho byl tenkrát?

  • Byl jsem o trochu mladší, ale byl jsem dveře.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu