Host ve studiu

Šiřte lásku, napište dopis! Můžete přepsat něčí osud, říká Eliška Zástavová z Amnesty International

Host ve studiu

Šiřte lásku, napište dopis! Můžete přepsat něčí osud, říká Eliška Zástavová z Amnesty International
Eliška Zástavová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Představíme vám Elišku Zástavovou z Hradce Králové, studentku 2. ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, která je ale také ambasadorkou mezinárodní organizace Amnesty International v rámci kampaně Maraton psaní dopisů, která chce upozornit a pomáhat nespravedlivě vězněným a trestaným lidem po celém světě.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Do dospívání. Teď sedm minut po půl deváté v Dobrém ránu ČRo Hradec Králové. No, já jsem slíbil, že vám představíme dnes taky ještě Elišku zástavou z Hradce Králové, studentku druhého ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, která je ale zároveň taky ambasadorkou kampaně maraton psaní dopisů, která chce upozornit a pomáhat nespravedlivě vězněným a trestaným lidem po celém světě. Je to kampaň mezinárodní organizace Amnesty International a já jsem tedy moc rád.

  • Že i o jejich aktivitách tady této organizace si můžeme s Eliškou zástavou popovídat. Eliška, vítám vás. Dobrý den.

  • Dobrý den. Zdravím všechny posluchače. Tak řek.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají