Host ve studiu

Radost mi dělají chystané společné projekty se safari parkem, říká starosta Dvora Králové nad Labem

Host ve studiu

Radost mi dělají chystané společné projekty se safari parkem, říká starosta Dvora Králové nad Labem
Jan Jarolím ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Teď zamíříme do Dvora Králové nad Labem, pátého nejlidnatějšího města v Královéhradeckém kraji, které kdysi mívalo velkou textilní tradici. A je tam také světoznámá zoologická zahrada. tuším, že své třetí funkční období na tamní radnici prožívá starosta Jan Jarolím zvolený za hnutí ANO. Zařadil se tak mezi nejdéle sloužící královédvorské starosty v historii.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Michal Tučný teď dozpíval v Dobrém ránu. Asi ne na to půl deváté. No a já jsem slíbil, že dnes zamíříme ještě do Dvora Králové nad Labem, tedy do pátého nejlidnatějšího města v našem kraji, které kdysi mívalo velkou textilní tradici. Jak všichni víme, je tam světoznámá zoologická zahrada a tuším, že své třetí funkční období tam na radnici prožívá starosta Jan Jarolím zvolený za hnutí ANO, který se tak zařadil mezi nejdéle sloužící královédvorské starosty. Pane starosto, dobrý den. Dobré ráno.

  • Dobré ráno vám i posluchačům ČRo Hradec Králové. Musím říct, že vy jste přesně věděl, kdy jsme se viděli naposledy. Když jsem se vás před chviličkou ptal a bylo to vlastně před rokem v dubnu.

  • Téměř na den před rokem. 3. 3. dubna třetího dubna.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají