Host ve studiu

Před čtvrtstoletím se Český rozhlas Hradec Králové stěhoval do nové budovy a zase má nové studio!

Host ve studiu

Před čtvrtstoletím se Český rozhlas Hradec Králové stěhoval do nové budovy a zase má nové studio!
Před čtvrtstoletím se Český rozhlas Hradec Králové přestěhoval do nově zrekonstruované budovy v Havlíčkově ulici. A zase vysílá z nového studia!

Hradec Králové

U příležitosti 25. výročí vysílání z nové budovy připravil Český rozhlas Hradec Králové celodenní speciální vysílání, do kterého kromě archivních reportáží a rozhovorů zařadil i nové příspěvky. Připraveny byly i krátké ukázky hlasů minulých i současných moderátorů a redaktorů. 
Lada Klokočníková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je 10 hodin osm minut. Přejeme vám stále krásné dopoledne. Z ČRo Hradec Králové pokračuje naše speciální vysílání. Teď speciálním přepojením, protože já v tuto chvíli sedím na místě, kterému říkáme režie trojka. Máme tady takové menší vysílací pracoviště, ale my se teď pokoušíme spojit s naším úplně zbrusu novým velkým moderním vysílacím pracovištěm, kde už čeká Lada Klokočníková a její hosté. Takže zkoušíme, jestli se slyšíme, jestli nám všechno funguje. Dobré dopoledne.

  • Dobré dopoledne. Ano, slyšíme se. Zdravíme všechny naše posluchače z nového vysílacího pracoviště. A já musím říct, že jsem tak trochu dojatá. Já se tady dívám na kolegy, se kterými jsme před 25 lety začínali tady v těch prostorách v Havlíčkově ulici. Milí přátelé, je to neuvěřitelných 20 let. A to by to bylo včera, když jsme se přestěhovali z Fuksovi vily ve Vrchlického ulici, kde byl rozhlas celých 54 let, do rekonstruované budovy v Havlíčkově ulici, tady číslo 292. No a jsem velice ráda, že na to čtvrt století si dnes zavzpomínáme s těmi, kteří u toho v roce 999 byly, ale i s kolegy, kteří přišli později a na tuto dobu si pamatují. A tak mi dovolte, abych tady mezi námi přivítal a bývalého šéfredaktora ČRo Hradec Králové Dobroslava Kubíka. Slavku a dobrý den. Dobrý den také hudebního dramaturga, bývalého dramaturga Slávka. Hromaďák. A vítej Slávku. Dobrý den. Je tady s námi také Mirek Vaňura, který už si odbyl premiéru dnes ráno. Dobrý den. Dobrý den. Editorka Zdena Kabourková, ta si vyzkoušel na editaci ve staré i nové budově. Tak tak pobavil asi mě, že si dojatá, když?

  • Mě vidí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají