Host ve studiu

Osobnost v sociálních službách Petr Macl: Při rozhodování buďte vždy na straně milosrdenství

Host ve studiu

Osobnost v sociálních službách Petr Macl: Při rozhodování buďte vždy na straně milosrdenství
Petr Macl ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Představíme vám člověka, který v říjnu letošního roku převzal od vedení Královéhradeckého kraje cenu v kategorii Osobnost v sociálních službách. Terénní pracovník hradecké Charity, který pracuje s lidmi bez domova už více než 25 let a jehož práce stále naplňuje a baví. Petr Macl je naším dnešním hostem.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je devět minut po půl deváté, posloucháte ČRo Hradec Králové. No a já vám dnes představíme, jak jsem slíbil, člověka, který v říjnu letošního roku převzal při slavnostním večeru od vedení Královehradeckého kraje cenu sociálních služeb v kategorii osobnost v sociálních službách. Terénním pracovníkem hradecké charity, který pracuje s lidmi bez domova, je už více než 20 let a jeho práce ho stále naplňuje a baví. Petr Macela je naším dnešním ranním hostem. Dobrý den.

  • Dobrý den. Dobrý den. Zdravím všechny diváky a a blahopřejeme. Blahopřejeme k tomu ocenění, které jste získal. Jeho krajan.

  • Děkuji. Co jste na to říkal? Co to pro vás vlastně vůbec ocenění znamená?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají