Host ve studiu

Mistryně světa v plavání v ledové vodě se usmívá: Často si nadávám, proč jsem do té vody vůbec lezla

Host ve studiu

Mistryně světa v plavání v ledové vodě se usmívá: Často si nadávám, proč jsem do té vody vůbec lezla
Karolína Pleskotová, dvojnásobná juniorská mistryně světa v plavání v ledové vodě

Hradec Králové

Už to budou dva roky, co dosáhla vynikajícího úspěchu závodnice hradeckého plaveckého klubu Karolína Pleskotová, která se v Polsku stala dvojnásobnou juniorskou mistryní světa v plavání v ledové vodě. Bylo to na 100 metrů prsa a 50 metrů volný způsob. Plus k tomu tenkrát ještě Karolína brala v Polsku i stříbrnou medaili na padesátce motýlkem.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové.

  • Přejeme vám dobré ráno. No a už to budou nějaké dva roky, co dosáhla vynikajícího úspěchu závodnice a plavkyně hradeckého Plaveckého klubu Karolína Pleskotová, která se tenkrát v Polsku před těmi dvěma lety stala dvojnásobnou juniorskou mistryní světa v plavání v ledové vodě. Bylo to na 100 m prsa a 50 m volný způsob. Plus k tomu tenkrát ještě Karolíny a taky brala v tom Polsku i stříbrnou medaili na padesátce motýlkem. A tak jsme dnes Karolínu Pleska to o pozvali do Dobrého rána, abychom se zeptali, co je všechno o té době v jejím životě nového a kam se to plavání taky posunulo.

  • Karolíno. Dobrý den. Vítám. Také vzpomínáte na to na ten rok 2022 občas, když jste byla takto úspěšná? Ano, vzpomínám.

Více z pořadu