Host ve studiu

Mistryně světa v bikejöringu! Nevíte, o co jde? Ilona Erlebachová vám tento úžasný sport představí

Host ve studiu

Mistryně světa v bikejöringu! Nevíte, o co jde? Ilona Erlebachová vám tento úžasný sport představí
Ilona Erlebachová se věnuje individuálnímu mushingu, je mistryní světa v bikejöringu

Hradec Králové

Ilona Erlebachová z Kněžic v Hořejším Vrchlabí již jako žákyně a dorostenka sbírala vavříny co by sjezdařka na lyžích na zasněžených kopcích. Pak ale přesedlala na jiný sport, na mushing, u kterého jsou jejími parťáky pejsci. S nimi už také pár medailí přivezla, z evropských i světových šampionátů. A dokonce i tu nejcennější.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • I osm minut po půl deváté je s vámi ČRo Hradec Králové. No a do Dobrého rána dnes přijela paní Ilona Erlebachová z Kněžic v Hořejším Vrchlabí, která jako žákyně, jak jsem se o ní dozvěděl, a dorostenka sbírala vavříny jako sjezdařka na lyžích na zasněžených kopcích, ale pak přesedlala na jiný sport, na mašinku, kterého jsou tedy jejími parťáky pejsci. A s nimi už taky pár těch medailí přivezla z evropských i světových šampionátů, snad dokonce i ty nej.

  • Cennější. Paní Ilono, vítám vás. Dobrý den a děkuji za pozvání. Tak povězte sama, jakému sportu se to teda věnujete a co všechno s těmi pejsky děláte v létě i v zimě? Samozřejmě za každého počasí.

  • Individuálnímu mašinku s princovým disciplínám, což jsou disciplíny, kdy na podzim s těma psy běháme zhruba do osmi km a potom v zimě vlastně na sněhu, to je až 18 až 20 km. A ten individuální mašinky. Co to?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají