Host ve studiu

Dítě od nás potřebuje dvě věci. Kořeny a prostor, aby mohlo roztáhnout křídla, říká Lenka Ficová

Host ve studiu

Dítě od nás potřebuje dvě věci. Kořeny a prostor, aby mohlo roztáhnout křídla, říká Lenka Ficová
kostelnice Lenka Theodora Ficová

Hradec Králové

Pozveme vás na Noc kostelů, během které můžete v jedinečné večerní atmosféře navštívit nejen kostely a modlitebny, ale také prostory klášterů, rajské dvory, krypty, věže a kůry. Své brány otevře i kostel Nejsvětější trojice v krkonošské Velké Úpě, o který pečuje kostelnice Lenka Theodora Ficová, jinak také pedagožka, spisovatelka a lektorka, která učila i děti v pražské nemocnici Motol.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • V Dobrém ránu, jak jsem slíbil, vás dnes ještě pozveme na zítřejší noc kostelů, během které můžete v jedinečné večerní atmosféře navštívit nejenom kostely a modlitebny, ale také prostory klášterů, rajské dvory, krypty, věže a kůry. No a své brány vám také otevře kostel nejsvětější Trojice v krkonošské Velké Úpě.

  • O který se už asi nějakých šest let stará kostra Nice. Lenka Ficová, jinak také pedagožka, spisovatelka a lektorka, která dlouhé roky učila i nemocné děti v pražské nemocnici Motole. Paní Lenko, vítám vás. Dobrý den.

  • Dobrý den. Tak co jste všechno na ten zítřek u vás v kostele ve Velké Úpě připravili?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu