Host Radiožurnálu

Prsařský styl není jednoduchý, mám z něj respekt. Otužilecké plavání je hezká droga, říká plavkyně Kopecká

Host Radiožurnálu

Prsařský styl není jednoduchý, mám z něj respekt. Otužilecké plavání je hezká droga, říká plavkyně Kopecká
Nikola Kopecká, zimní a dálková plavkyně

Radiožurnál

Dokáže vyhrát mistrovství světa, i když na hladině je ledová krusta. Nikola Kopecká je mistryní světa v zimním a dálkovém plavání. Jak začít využívat léčivé síly ledové vody? A jak přepnout svoji hlavu, aby takovou představu nechtěla vytěsnit a zahnat? Nikola Kopecká je hostem víkendového Radiožurnálu.

Patricie Strouhalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ano. A tím hostem je Nikola Kopecká, zimní a dálková plavkyně. Tak vás tady pěkně vítám. Dobrý den. Dobrý den. Také jste několikanásobná světová šampionka v zimním plavání. Sama říkáte, v tom dálkovém zas až takové úspěchy nemám. No, vy jste zlatá medailistka z MS. Zrovna minulý týden bylo mistrovství ČR, plavalo se v Brně. Tam máte třetí místo. Bylo to 750 m volný styl. Tak předpokládám, že prsa jste neplaval.

  • Lesem kraulem, abych byla rychle z vody.

  • Kolik stupňů ta voda měla? Tři a půl. A příští týden se poplave v Podolí. Tam to ale budou Press a tam budete v té vodě trošku déle.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají