Host Lucie Výborné

Když se českému týmu nedaří, přehodíme si místa na sezení. Sportovní komentátoři vtipkují o pověstné hokejové pověrčivosti

Host Lucie Výborné

Když se českému týmu nedaří, přehodíme si místa na sezení. Sportovní komentátoři vtipkují o pověstné hokejové pověrčivosti
Sportovní reportéři MS v hokeji 2024 František Kuna a Petr Kadeřábek

Radiožurnál

Hosty Vladimíra Kroce jsou moderátoři sportovní redakce, František Kuna a Petr Kadeřábek. Oba milují a komentují nejen hokej. Za devět let spolupráce si nikdy nevjeli do vlasů, jsou přátelé i v nepracovní době. „Petr mě naučil jak si vyměnit okna,“ popisuje František, jak mu kolega vypomáhal při rekonstrukci domu. Jaký výsledek očekávají v zápase Česko : USA? A mohou jako komentátoři fandit?
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás výjimečně provede Vladimír Kroc.

  • Hosté jsou dnes dva a za mikrofonem Radiožurnálu jsou jako doma. Oba jsou ze sportovní redakce a oba milují jo skvělé komentují zejména hokej. Dobrý den.

  • Dobrý den. Dobrý den. Nenechte prchlivosti cloumat svým majestátem. To je motto, kterým se snaží v životě řídí Petr Kadeřábek. Jaké životní krédo má František Kuna? To jsem nikde nevyčetl.

Více z pořadu