Host Dopoledne pod Ještědem

Bezpečný online nákup: Je důležité ověřit si, kdo je prodávajícím, zdůrazňuje odborník

Host Dopoledne pod Ještědem

Bezpečný online nákup: Je důležité ověřit si, kdo je prodávajícím, zdůrazňuje odborník
Nakupování na internetu

Liberec

Nakupování online šetří čas, a někdy i peníze. Přes internet si můžeme porovnat ceny, a objednat si cokoliv od jídla, přes elektroniku až po lístky do divadla. Jaké jsou nástrahy online nákupů a na co si dát pozor?
Iveta Kalátová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Nebe, peklo, ráj, kam tě jednou dají. Takto je také taková zajímavá dětská říkanka. Teď nám zpívala Věra Martinová. Ale já už jsem ráda, že u nás mohou opět po čase přivítat Ondřeje Tichotu, ředitel Evropského spotřebitelského centra ČR. Vítejte u nás. Dobrý den.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání. Musím říci. Vy jste přijel vlakem, přijel jste z Mělníka. Jaká byla cesta, protože my jsme teď měli v ranním dopoledním vysílání samozřejmě sněhové zpravodajství kalamit a stromy padaly. Tak přijel jste v pořádku?

  • Já jsem v pořádku. Nakonec to byla kombinovaná doprava. Nebyl to jen vlak, ale vlastně jsem si cestou vzpomněl na Mňága a Žďorp, na tu píseň. I i cesta může být cílený.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají