Dvacet minut Radiožurnálu

Ředitel CzechTourism: Třetina Čechů se z ekonomických důvodů vzdá zimní dovolené. Zbytek oželí doplňkové aktivity

Dvacet minut Radiožurnálu

Ředitel CzechTourism: Třetina Čechů se z ekonomických důvodů vzdá zimní dovolené. Zbytek oželí doplňkové aktivity
František Reismüller, sinolog

Radiožurnál

Promítá se pokles životní úrovně v Česku do plánů na zimní dovolenou? O jaké pobyty a ve kterých místech je největší zájem? Netrpí nejoblíbenější české destinace neúnosným počtem zahraničních turistů? Tomáš Pancíř se zeptal ředitele státní agentury CzechTourism Františka Reismüllera.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jak se současná ekonomická situace promítá do plánů na zimní dovolenou? O jaké pobyty a ve kterých částech Česka je největší zájem a není v některých oblastech Česka už teď turistů víc, než je únosné?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je nový ředitel státní agentury CzechTourism František Rajz Müller. Dobrý den, vítejte v našem studiu.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání. Začněme aktuálně. UNESCO dnes zapsalo na svůj seznam nehmotného kulturního dědictví ruční výrobu skla v Česku a dalších pěti zemích Evropy je to z pohledu turistiky zásadní rozhodnutí. Může tento zápis přilákat do Česka víc turistů?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají