Dvacet minut Radiožurnálu

Nešťastná chronologie, vysvětluje svou kauzu Dostálová. Ve vedení Sněmovny chce obrušovat hrany

Dvacet minut Radiožurnálu

Nešťastná chronologie, vysvětluje svou kauzu Dostálová. Ve vedení Sněmovny chce obrušovat hrany
Tisková konference MMR, Klára Dostálová.

Radiožurnál

Novou místopředsedkyní Poslanecké sněmovny zvolili v tomto týdnu poslanci kandidátku hnutí ANO Kláru Dostálovou. O co chce ve vedení dolní komory usilovat? Proč hnutí ANO do této funkce nominovalo právě ji? Bude se snažit zmírnit napětí mezi poslanci koaličních a opozičních stran? A jak bude opozice postupovat při projednávání vládní novely stavebního zákona? Ptal se jí Tomáš Pancíř.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Novou místopředsedkyní poslanecké sněmovny zvolili v tomto týdnu poslanci kandidátku hnutí ANO Kláru Dostálovou. O co chce ve vedení dolní komory usilovat? Proč ano, do této funkce nominovalo právě jim. Bude se snažit zmírnit napětí mezi poslanci koaličních a opozičních stran. A jak bude opozice postupovat při projednávání vládní novely stavebního zákona?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu je právě nová místopředsedkyně PS za hnutí ANO, bývalá ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Dobrý den, vítejte v našem sněmovním studiu.

  • Krásný. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají