Dvacet minut Radiožurnálu

Národní dotace jsou pro malé obce klíčové. Bez nich se urychlí vylidňování venkova, míní předsedkyně samospráv Olšáková

Dvacet minut Radiožurnálu

Národní dotace jsou pro malé obce klíčové. Bez nich se urychlí vylidňování venkova, míní předsedkyně samospráv Olšáková
Eliška Olšáková

Radiožurnál

Sdružení místních samospráv řeší dopady konsolidačního balíčku na rozpočty obcí. Jaké změny se dají očekávat? Jak se odrazí změny sazeb DPH? A co přinesou změny v regionálním školství? Vladimír Kroc se zeptal předsedkyně Sdružení místních samospráv Elišky Olšákové, poslankyně za Starosty a nezávislé, zastupitelky Zlínského kraje a také předsedkyně mikroregionu Valašsko-Kloboucko.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jaké se dají očekávat dopady vládního tzv. konsolidačního balíčku na rozpočty obcí?

  • Jak se v nich odrazí změny sazeb DPH? Co přinesou změny v regionálním školství? Jakou představu má Sdružení místních samospráv o funkčním modelu komunitní energetiky?

  • Hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je dnes předsedkyně Sdružení místních samospráv Eliška Olšáková, jinak také poslankyně za Starosty a nezávislé, zastupitelka Zlínského kraje a předsedkyně mikroregionu Valašsko Kloboučkovou. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají