Mobilní aplikace

Mobilní aplikace mujRozhlas

Stáhnout aplikaci mujRozhlas na Apple Appstore Stáhnout aplikaci mujRozhlas na Apple Appstore    Stáhnout aplikaci mujRozhlas na Google Play Store Stáhnout aplikaci mujRozhlas na Google Play Store

Český rozhlas spouští novou aplikaci mujRozhlas, stáhněte si ji a budete mít celý svět audia na jednom místě. Rádi posloucháte sportovní zprávy, pohádky nebo vás zajímají rozhlasové hry s českými herci? Nyní stačí kliknout na ikonu v mobilu a máte po ruce stovky pořadů pro každého. 

Díky aplikaci mujRozhlas můžete: 

 • Přehrávat živé vysílání všech stanic Českého rozhlasu. 
 • Poslouchat oblíbené pořady online i offline.
 • Posunout přehrávání směrem k začátku pořadu. 
 • Získat mnoho tipů k poslechu pro děti. 
 • Mít po ruce všechny rozhlasové podcasty. 
 • Nastavovat si záložky na hlavní stránce podle svého. 
 • Přepnout na noční režim.
 • Využít stejné nastavení v aplikaci i na webu. 

Kromě poslechu všech stanic zde najdete přehled nových dílů pořadů a unikátní nahrávky z archivu. Budete mít přehled o všech podcastech a získáte mnoho hodin kvalitního poslechu. To vše díky snadnému ovládání a šikovným funkcím. Nastavte si sami záložky v menu, v noci si přepněte na tmavý režim. Oblíbené pořady si můžete pustit živě, nebo si je stáhněte a uložte na později, ušetříte i data. Aplikace je přehledná, intuitivní a dobře se čte na mobilu. Má i webovou verzi, vyzkoušejte ji, do vyhledávače stačí napsat mujRozhlas.cz. Všechna nastavení z mobilu platí i na webu.

mujRozhlas mobilní aplikacemujRozhlas mobilní aplikacemujRozhlas mobilní aplikacemujRozhlas mobilní aplikace

Možné problémy s mobilní aplikací a jejich řešení

Aplikace přestává přehrávat audio, dochází k výpadkům při přehrávání

Na některých telefonech a tabletech s operačním systémem Android (zejména od značky Samsung) může docházet k problémům s přehráváním po uzamčení telefonu a zhasnutí jeho obrazovky. Do 5 minut po uspání může také pravidelně docházet k přerušení přehrávání.

Pro správnou funkčnost je třeba v těchto případech v nastavení telefonu povolit pro mobilní aplikaci mujRozhlas další nezbytná oprávnění, která telefon může nad rámec běžného nastavení vyžadovat.

Každá verze operačního systému Android může mít toto nastavení lehce odlišně. Vždy by měla fungovat jedna z následujících možností:

 • Nastavení → Aplikace → Zvolte aplikaci mujRozhlas → povolte všechna dostupná oprávnění, zejména pak "Běh na pozadí" nebo "Přehrávání audia na pozadí" nebo "Běh či přehrávání na pozadí i v úsporném režimu" apod.
 • Nastavení → Aplikace → Menu tři tečky → Speciální přístup → Optimalizace baterie:
  Najděte aplikaci mujRozhlas a vypněte optimalizaci
 • Nastavení → Aplikace → Menu tři tečky → Speciální přístup → Povolit data i přes úsporný režim
  Najděte aplikaci mujRozhlas a povolte data

V případě přetrvávajících problémů nás můžete kontaktovat na e-mailu aplikace@rozhlas.cz .

Aplikace po updatu na novou verzi nereaguje, případně se stále točí kolečko načítání a aplikace se nenačte

V tomto případě mohlo dojít k problému, kdy aplikace po updatu není schopná načíst poslední uložená data. V naprosté většině případů by mělo stačit aplikaci ručně ukončit (přes tlačítko/gesto multitaskingu se se zobrazením seznamu naposledy spuštěných aplikací) a znovu spustit. Pokud tímto problém nebude vyřešen, zkuste ještě restartovat váš mobilní telefon nebo tablet. Poslední možností opravy je přeinstalování celé aplikace - při přeinstalaci ale přijde o svá uživatelská data (stažená audia, oblíbená audia, odebírané pořady a další), pokud jste nebyli přihlášeni do vašeho mujRozhlas účtu. Doporučujeme, abyste byli neustále přihlášeni do vašeho mujRozhlas účtu a synchronizovali si tak vaše uživatelská data se serverem.