Český rozhlas spouští smart TV aplikace mujRozhlas a iROZHLAS pro televize se systémy Android, Samsung Tizen a LG WebOS

Největší audioportál na českém internetu mujRozhlas nyní vedle webu, mobilní aplikace pro Android a iOS a HbbTV aplikace nově nabízí i smart televizní aplikaci. Ta je k dispozici pro chytré televize s operačními systémy Android, Samsung Tizen a LG WebOS.

V aplikaci můžete poslouchat živé vysílání všech 26 stanic Českého rozhlasu, vaše oblíbené podcasty a všechny archivované pořady přesně tak, jak jste zvyklí z webu nebo mobilní aplikace.

Ručně sestavovaná domovská obrazovka, tematické výběry, dětská sekce či Hry, četba a povídky. V televizní aplikaci kromě toho funguje i přihlášení uživatelským účtem mujRozhlas, díky kterému se snadno dostanete ke svým položkám ze sekce mujPlaylist: odebíraným pořadům, oblíbeným audiím či historii poslechu. 

Kromě aplikace mujRozhlas je na zmíněných smart televizích a v HbbTV nově k dispozici i aplikace iROZHLAS, která také doplňuje současný web a mobilní aplikaci pro operační systémy Android a iOS.  Naleznete v ní všechny aktuální články stejně jako na webu. Procházet můžete buď redakčně sestavenou homepage nebo jednotlivé rubriky podle témat, která vás zajímají.

Díky režimu Carousel zpráv si také můžete ve zjednodušené podobě spustit nejdůležitější zprávy dne ve formě automatické slideshow. Velký náhledový obrázek doplněný o hlavní textové shrnutí je ideální jak pro domácnosti, tak i pro veřejná místa.

Obě aplikace jsou dostupné na všech TV s operačním systémem Android TV, systémem LG WebOS TV od verze 3.5 a se systémem Samsung Tizen na modelových řadách TV cca od roku 2018. 

Stažení probíhá přes obchody s aplikacemi, který každá platforma v menu televizoru nabízí.

Na vaše dotazy, připomínky nebo nápady na nové funkce se těšíme na e-mailu aplikace@rozhlas.cz.

Obrázek smart TV aplikace mujRozhlas

Obrázek smart TV aplikace mujRozhlas

Obrázek smart TV aplikace mujRozhlas

Obrázek smart TV aplikace mujRozhlas