Sportžurnál

Sportžurnál 18. září s Markétou Salaj Svozilovou

Sportžurnál

Sportžurnál 18. září s Markétou Salaj Svozilovou
Radiožurnál a mistrovství světa v ledním hokeji 2019

Radiožurnál

Hodnocení fotbalového šlágru mezi Plzní a Slavií. Finále EuroBasketu mezi Španělskem a Francií. MS ve veslování v Račicích.  Vstup hokejistů Sparty do nové sezóny extraligy. Cyklista Jaroslav Kulhavý ukončil kariéru.
Markéta Salaj Svozilová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezký večer. Je 21 hodin a skoro šest minut začíná sporu Sportžurnál. Dne se toho ve sportovním světě dělo opravdu hodně. Pokračovalo druhé kolo hokejové extraligy, hrála se i fotbalová liga. Před malou chvílí skončilo utkání Plzně se Slavií. A právě tomuto tématu, tomuto zápasu se logicky budeme věnovat jako první mu ale až za pár minut. Do té doby příjemný poslech. Fotbalová Viktoria Plzeň zůstává posledním neporaženým celkem v této ligové sezoně. V devátém kole porazila Slavii 3 0 díky gólům chorého mozku a Kalvacha. Zápas, který na západě Čech skončil před pár minutami, sledoval i náš fotbalový expert Luděk Zelenka, kterého vítám ve vysílání. Hezký večer.

  • Hezký večer. Tom, že i posluchači.

  • Nemůžeme začít jinak než klíčovým momentem hned ze druhé minuty slávistický stoper Eduardo Santos dostal červenou kartu po faulu na Mosqueru. Navíc Plzeň kopala penaltu, kterou proměnil Tomáš Chorý. Posoudil tu situaci podle vás rozhodčí Hocek správně?