Speciál

Televizní debaty jsou Babišova slabina, neumí udržet emoce na uzdě. Proto do nich zatím nechodí, tvrdí analytička Perknerová

Speciál

Televizní debaty jsou Babišova slabina, neumí udržet emoce na uzdě. Proto do nich zatím nechodí, tvrdí analytička Perknerová
Prezidentská debata v CEVRO institutu

Plus

V prezidentské volbě se bude pravděpodobně rozhodovat mezi Danuší Nerudovou, Andrejem Babišem (ANO) a Petrem Pavlem, naznačují renomované agentury pro průzkum veřejného mínění. Jaké dění můžeme očekávat v nejbližších týdnech právě ve vztazích mezi těmito třemi kandidáty i směrem k voličům?
Jan Bumba

Hosté:
Kateřina Perknerová, politická analytička a komentátorka Deníku
Petr Hartman, politický komentátor Českého rozhlasu
Jindřich Šídlo, komentátor a moderátor Seznam Zprávy

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Během tohoto týdne se proměnila devítka kandidátů na funkci prezidenta ČR. Zatímco Denisu Rohanovou Nejvyšší správní soud z klání vyřadil podnikatele Karla Diviše naopak na listinu dopsal. Známá jsou už také čísla, která budou mít kandidáti na volebních lístcích a bookmakeři radí sledovat hlavně tato z nich čtyřku, kterou bude mít Petr Pavel, šestku, která vyšla na Danuši Nerudovou a sedmičku, se kterou bude kandidovat Andrej Babiš. Znamenají ale aktuální průzkumy, že nikdo z dalších kandidátů nemá skutečnou šanci. A můžou zmínění favorité oslovit ještě další voliče kromě těch, kteří už jim podporu vyslovili? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Speciál Radiožurnálu a ČRo Plus.

  • A hosty dnešního speciálu Radiožurnálu a ČRo Plus jsou komentátor ČRo Petr Hartman. Dobrý den. Dobrý den. Analytička a komentátorka deníku Kateřina Perknerová. Dobrý den. Hezké poledne. A komentátor serveru seznam zprávy Jindřich Šídlo. Vítám vás.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají