Speciál

Češi si volí nového prezidenta. Poslechněte si poslední duel kandidátů

Speciál

Češi si volí nového prezidenta. Poslechněte si poslední duel kandidátů
Debata prezidentských kandidátů v Českém rozhlase

Plus

Odstartovalo 2. kolo prezidentských voleb. Hodinu před otevřením volebních místností se prezidentští kandidáti Petr Pavel a Andrej Babiš naposledy setkali v debatě. Ať už máte jasno, nebo se teprve rozhodujete, poslechněte si jejich poslední debatu. Moderuje Jan Pokorný.
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je 13 hodin. V ČRo začíná poslední duel prezidentských kandidátů před druhým kolem prezidentské volby.

  • Taková poslední kandidátská debata má své výhody i svá úskalí. Kandidáti se můžou zaměřit na dosud nerozhodnuté voliče a voliče. A ta úskalí v těch předchozích mnoha a mnoha duelech a debatách bylo řečeno už téměř vše, ale je tady stále pár témat, která by příští prezident mohl zvedat a vybízet exekutivu, je parlament, aby se jimi zabývali. Budeme rádi, pokud jste v té následující, teď už necelé hodině. I k takovým tématům ve vysílání Radiožurnálu ČRo Plus a na zpravodajském serveru iROZHLAS.cz dostaneme. Pozvání do duelu přijali kandidát nominovaný hnutí ANO Andrej Babiš. Dobrý den, pane Babiši. Dobrý den.

  • A generál ve výslužbě Petr Pavel, který kandiduje na základě podpisů více než 82000 občanů. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají