Speciál Radiožurnálu

Poslechněte si předvolební debatu z Brna. Jaké výzvy stojí před tamními novými zastupiteli?

Speciál Radiožurnálu

Poslechněte si předvolební debatu z Brna. Jaké výzvy stojí před tamními novými zastupiteli?
Tomáš Pancíř moderuje předvolební debatu s politology a novináři

Radiožurnál

Jihomoravská metropole má řadu přezdívek: město vědy, město kultury, město studentů… Jakým městem by Brno mělo být a co pro to politici mohou v nejbližších čtyřech letech udělat? Objevují se v předvolební nabídce odpovědi na otázky, které občany města trápí? Anebo v nich naopak něco podstatného úplně chybí? Poslechněte si druhou předvolební debatu komentátorů, kterou Radiožurnál a Plus vysílaly živě ze studia Českého rozhlasu Brno.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jaké je současné Brno? Jaké by v příštích letech mohlo a mělo být a co pro to mohou udělat politici, kteří se ucházejí o hlasy brněnských voličů v letošních komunálních volbách? Právě o tom budeme mluvit v dnešním dalším předvolebním speciálu Radiožurnálu. A ČRo Plus.

  • Volby 2022. Speciální vysílání Radiožurnálu a ČRo Plus.

  • A mluvit o tom nebudeme s politiky, ale s těmi, kdo v Brně žijí a kdo se děním v Brně z různých úhlů pohledu dlouhodobě zabývají. Ve studiu už vítám redaktorku deníku n Janu Ustohalovou. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají