Speciál Radiožurnálu Sport

Začátky v NHL byly drsné, tréninky byly boj o život, vzpomínají Nedvěd, Ručinský a Šlégr

Speciál Radiožurnálu Sport

Začátky v NHL byly drsné, tréninky byly boj o život, vzpomínají Nedvěd, Ručinský a Šlégr
Hokejové legendy Martin ručinský a Petr Nedvěd ve studiu Radiožurnálu Sport s moderátorem Martinem Minhou

Radiožurnál Sport

V noci na středu začíná za oceánem nová sezóna nejprestižnější hokejové soutěže světa – severoamerické NHL. Jak na ni vzpomínají české hokejové hvězdy Petr Nedvěd, Martin Ručinský a Jiří Šlégr. „Před začátkem sezony je to boj o triko – ale jen na ledě, ne mimo něj. O dvě tři volná místa v Áčku se za nás rvalo třeba padesát šedesát hráčů. A roli hraje i to, jakou máte smlouvu,“ vzpomíná Petr Nedvěd. „Přežít trénink byl boj o život,“ doplňuje zkušenosti z kempu Martin Ručinský.

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Pokud patříte mezi fanoušky nejprestižnějších hokejové ligy světa, možná už teď máte na svém telefonu nastavený budík. Na půl druhou ráno. To je totiž český čas, kdy startuje nový ročník NHL zápasem. Tam by proti Pittsburghu. No a pokud jste si nestihli přečíst nějaký předsezonní program, tak si troufnu říct, že pro vás máme něco lepšího. Hokejový speciál Radiožurnálu sport s exkluzivními hosty. Vítejte u něj. Přeji pohodový poslech.

  • Posloucháte Radiožurnál a sport.

  • Moc si vážím účasti hned tří bývalých reprezentačních hráčů, kteří přijali naše pozvání. Dva z nich jsou se mnou v našem červenobílém studiu olympijský vítěz z Nagana, hráč s mnoha zkušenostmi z NHL, které nasbíral hlavně v dresu Montrealu Martin Ručinský. Tak Martine, vítejte. Dobrý den. Děkuji. Děkuji. Jedna z českých hokejových legend se zkušenostmi třeba s New York Rangers, se Pittsburghu nebo Vancouveru Canucks. Současný generální manažer, musíme říct české hokejové reprezentace Petr Nedvěd. Petře, dobrý den i vám.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají