Speciál Dvojky

Čtvrtá svíce a Vánoční přání. Poslechněte si vánoční písně Českého rozhlasu Dvojky v podání písničkářky Kaczi a zpěváka Davida Deyla

Speciál Dvojky

Čtvrtá svíce a Vánoční přání. Poslechněte si vánoční písně Českého rozhlasu Dvojky v podání písničkářky Kaczi a zpěváka Davida Deyla
David Deyl & Kristína: Vánoční přání

Dvojka

Po dvouleté přestávce se Český rozhlas vrací k myšlence hudebního vánočního dárku pro své posluchače. A to hned dárkem dvojnásobným. Zatímco první píseň odkazuje na rituál a tradici zapalování svíček na adventním věnci, druhá píseň je československým duetem upomínajícím na rodinné chvíle. Oba interprety doprovází Symfonický orchestr Českého rozhlasu a Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu.
Český rozhlas

David Deyl: Vánoční přání
Hudba: David Deyl
Text: Tomáš Roreček
Aranže: David Solař
Hrají a zpívají: David Dayl (zpěv a piano), Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu a Symfonický orchestr Českého rozhlasu
Produkce: Marcus Tran
Label: Warner Music
Režie videoklipu: Viktor Odehnal

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ministerstvo vnitra dnes oznámí, které kandidáty zaregistruje jako uchazeči o post prezidenta. Letos by jich oproti minulým volbám mohlo by jít více. Jak ji máte, paní Hillová, dosud dojem z toho, co se děje kolem?

  • Prezidentské volby.

  • Kyjev určitě dobré, že těch kandidátů je více, jsou rozmanití a každý má nějaká svoje pro a proti. A co také velmi kvituji je to, že se lidé pořád ještě o politice baví, že ať mají na ty kandidáty různý názor, tak já spolu diskutují a zvažují, koho si nakonec zvolí. U té prezidentské volby víc než u těch jiných hraje roli i to, jaký ten člověk má charakter, jaký má soukromý život. Lidé posuzují ty lidi skutečně jako osobnosti nejenom podle toho, co vykonali, ale jak se na základě svých charakterových vlastností budou pravděpodobně chovat i do budoucna.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají