Setkání u mikrofonu

Když světla nad ledovou plochou arény zhasnou: Procházka zázemím libereckých hokejistů

Setkání u mikrofonu

Když světla nad ledovou plochou arény zhasnou: Procházka zázemím libereckých hokejistů
Kabina extraligového hokejového týmu Bílí Tygři Liberec

Liberec

Tradiční Setkání u mikrofonu netradičně? Pavel Petr se vydal do míst, která fanouškům extraligových Bílých Tygrů zůstávají většinou skryta. Do kabin, posilovny i k týmovému fyzioterapeutovi.
Pavel Petr

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ve vysílání ČRo Liberec začíná tradiční setkání u mikrofonu. Netradiční bude jeho podoba. U mikrofonu bude totiž hned několik hostů. To proto, že nás provedou kabinou extraligových hokejistů libereckých Bílých Tygrů. Společně se tedy vydáme do míst, která fanouškům zůstávají z velké části skryta za pomyslnou oponou. Pavel Petr vám přeje ničím nerušený poslech.

  • ČRo Liberec, rádio vašeho kraje.

  • Setkání u mikrofonu vás dnes zavedu do kabiny hokejistů Liberce. Stačí jen vstoupit. Tak račte dál takto tiskové mluvčí Martin Kadlec, jemuž jsme vešli na začátek kabiny. Před ní je tady velké logo Bílých Tygrů. To pochopitelně musí mít. Případě libereckých hokejistů. Tak Martino, vy provázíte tady. Tak kam nás pozvete v té kabině?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají