Setkání u mikrofonu

Hodně lidí si myslí, že prodáváme fazole, říká jedna ze zakladatelek ateliéru Hrst v Liberci

Setkání u mikrofonu

Hodně lidí si myslí, že prodáváme fazole, říká jedna ze zakladatelek ateliéru Hrst v Liberci
Michaela Bogarová a Dominika Křenková, výtvarnice z ateliéru Hrst, uprostřed je moderátorka Setkání u mikrofonu Veronika Korytářová

Liberec

Udržitelný a český design. Tak by šlo shrnout zaměření ateliéru Hrst v centru Liberce, ve kterém si na své přijdou zejména milovnice originálního oblečení, doplňků i dekorací, zejména z přírodních materiálů. Jeho zakladatelky, návrhářky Michaelu Bogarovou a Dominiku Křenkovou, si do Setkání u mikrofonu pozvala Veronika Korytářová.
Veronika Korytářová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobrý den, milí posluchači. Posloucháte ČRo Liberec a právě začíná pořad setkání u mikrofonu. Hlavní slovo, které se dnes bude skloňovat, je slovo. A pokud vás jako první napadlo přísloví lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Anebo snad, jak je to je mít někoho v hrsti? Tak prosím, své myšlenky zastavte. Dnes si budeme povídat s majitelkami design nového obchodu hrst, kterými jsou Dominika Křenková a Míša Bogarová. Dobrý den. Dobrý den. Dobrý den.

  • Příjemný poslech vám přeje Veronika Korytářová.

  • ČRo Liberec vašeho kraje.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají