Setkání u mikrofonu

Dal 2 góly Italům a visel na plotě. To vás vtáhne do atmosféry, vzpomíná Petr Rada

Setkání u mikrofonu

Dal 2 góly Italům a visel na plotě. To vás vtáhne do atmosféry, vzpomíná Petr Rada
Fotbalový trenér Petr Rada s redaktorem Pavlem Petrem

Liberec

Hostem v pořadu Setkání u mikrofonu byl fotbalový trenér Petr Rada, který působil i v Liberci a Jablonci nad Nisou a aktuálně je trenérem Dukly, kde svou kariéru fotbalisty začínal.
Pavel Petr

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Vysílání ČRo Liberec. Právě začíná setkání u mikrofonu. Bychom si to, protože my, když jsem je trenér Liberce a takový a bouře tedy Petr Landa tím, co jsme si koupí pražské Dukly. Petře, díky za váš čas a dobrý den. Já děkuji. Přidáme z půlky na právníky. Pavla Petrová přeje ničím nerušený poslech.

  • ČRo Liberec právě teď vysílá pořad setkání u mikrofonu. Slova loni trenérem Petrem Radou. Hlavním tématem našeho vysílání bude pochopitelně dneska činnost. Co ale ta vaše herecká kariéra, vyšperkovaná 11 reprezentačními starty za Československo. Jaká byla večeře?

  • Tak za prvé bych chtěl poděkovat, že jsem se mohl zúčastnit tohoto rozhovoru, protože kel bych pozdravit fanoušky Liberce i Jablonce, protože si myslím, že ten severočeský kraj mi zůstal pod kůží. Toto je to pro mě příjemnější a oběma těmto klubům fandit v lize, protože si myslím, že jsou to dobře vedený kluby a v té naší lize určitě zanechávají dobrou stopu.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají