Setkání u mikrofonu

Co rád dělá Michal Krčmář, když mu skončí biatlonová sezóna? Prozradil nám to v Setkání u mikrofonu

Setkání u mikrofonu

Co rád dělá Michal Krčmář, když mu skončí biatlonová sezóna? Prozradil nám to v Setkání u mikrofonu
Když mu skončí biatlonová sezóna, hraje Michal Krčmář rád rekreačně hokej

Liberec

V Setkání u mikrofonu jsme se tentokrát ohlédli za zimou. Pozvání do pořadu od Pavla Petra tentokrát přijal biatlonista Michal Krčmář, kterému nedávno skončila hlavní sezóna.
Pavel Petr

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Demisi ani ČRo Liberec. Začíná další díl pořadu setkání u mikrofonu. S mým hostem se vrátíme do zimní sezony. Bavit se budeme hlavně o něm, ale také o jeho disciplíně biatlonu. Mé pozvání přijal Michal Krčmář. Michale, díky za tvůj čas. Není zač. Zdravím Pavel Petr, vám ničím nerušený poslech.

  • Pořadu setkání u mikrofonu a začíná naše dnešní povídání s biatlonistou Michalem Krčmářem. Naladili jste si ji ČRo Liberec. Michala sezona skončila. V úvodním vstupu jsem za ní. Můžeme ohlédnout to ale musíme připomenout trošičku ty zdravotní komplikace, které provázely ještě před jejím startem, teď s odstupem času, jak velký problém to pro tu sezonu byl?

  • Ono se to těžce měří ho, protože samozřejmě těch faktorů ty výkonnosti během té zimy je tolik, že prostě nejde všechno hodit jenom na jednu věc, na jednu kartu. Ale na druhou stranu říkám, když jsem začal tu sezonu, tak jsem začal trošku výš a říkal jsem si, že to asi takový problém nebude. Pak v půlce sezony přišly problémy, kdy se musel přerušit a připravit se na tom MS. Tam si myslím, že to trošičku nějaký ten vliv mělo. Ale celkově kdyby mně někdo řekl před sezonou, že se budu pohybovat do 30. místa v celkovém hodnocení světového poháru. Po tom, čím jsem si prošel v létě, tak bych řek, jo to beru. Prostě byli tam komplikace toto. Tím, že tam byly nějaký vlaštovky, který člověk jako viděl výš, tak samozřejmě jsem závodil tak a chci se pohybovat co nejvyšší příčce vepředu. Takže potom jsem trošičku byl takový zklamanější. Ale já bych řek, že to byla taková sezona nahoru dolů. Hodně komplikací. Hodně jsem si tím prošel, ať už v té sezoně, potom ty střevní virózy, toto. Takže neřekl bych, že bych jako úplně selhal, že by to bylo prostě špatný, ale nebylo to optimální. A ale jestli za to můžu všechno ta nemoc v létě, to bych jako nechtěl házet tak leda do jednoho pytle.

Více z pořadu