Řečí peněz

Nejsem ani dokonalá manažerka, ani maminka, ani manželka, přiznává šéfka Zásilkovny Kijonková

Řečí peněz

Nejsem ani dokonalá manažerka, ani maminka, ani manželka, přiznává šéfka Zásilkovny Kijonková
Simona Kijonková

Plus

Patří mezi nejúspěšnější byznysmeny v Česku. Časopis Forbes ji nedávno označil za jedenáctou nejvlivnější ženu u nás. Simona Kijonková je zakladatelka, spolumajitelka a šéfka Zásilkovny a holdingové skupiny Packeta. Mimo to je ale také filantropka a matka tří dětí. „Člověk si musí říct: ‚Nikdy se nesnaž být úplně dokonalý.‘ Otevřeně musím říct, že nejsem ani dokonalá maminka, ani dokonalá manželka, dokonalá partnerka, manažerka ani šéfka,“ přiznává.
Petr Šimůnek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • V řeči peněz budeme dnes mluvit o miliardách a ženské síle. V řečí peněz budeme dnes mluvit o technologiích a dobrém srdci. Řečí peněz budeme dnes mluvit o e-commerce, robotech a lidech. Řečí peněz. Máme totiž jednu z nejúspěšnějších byznysmenů z Česka a podle furt jsem 11. nejvlivnější ženu Česka Simonu Kijonkovou, zakladatelku, spolumajitelku a šéfku Zásilkovny a skupiny Packeta. A vy Simona ahoj. Zdravím tě.

  • Musím říct, že si tykáme, protože se známe dlouhá léta a teď by bylo asi by k ní nepřirozené. Takže doufám, že to nebude nikoho rušit.

  • Tak zdravíme posluchače. Tak.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají