Ranní interview

Vystrčil: Mám ambici ucházet se znovu o pozici předsedy Senátu, ale rozhodne senátorský klub

Ranní interview

Vystrčil: Mám ambici ucházet se znovu o pozici předsedy Senátu, ale rozhodne senátorský klub
Miloš Vystrčil (uprostřed), lídři Spolu a další zvolení senátoři za koalici středopravicových stran

Radiožurnál

Ve druhém kole senátních voleb získal nejvíc hlasů ze všech kandidátů, soupeřil o ně asi v nejsledovanějším duelu voleb. Současný předseda Senátu Miloš Vystrčil z ODS v Jihlavě porazil kandidátku hnutí ANO Janu Nagyovou. Ta je současně obžalovaná v kauze Čapí hnízdo. Jak volby hodnotí právě Miloš Vystrčil z ODS?
Petr Král

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ranní Radiožurnál. 7 51. Ve druhém kole senátních voleb získal nejvíc hlasů ze všech kandidátů. Soupeřil o ně asi nejsledovanějším duelu voleb. Mluvíme o současném předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi z ODS, který v Jihlavě porazil kandidátku hnutí ANO Janu Nagyovou. Ta je současně obžalován v kauze Čapí hnízdo. No a Miloš Vystrčil je teď naším hostem. Dobrý den.

  • Dobrý den. Máme druhý den po volbách. Co podle vás rozhodlo o vašem vítězství v Jihlavě?

  • Já si myslím, že to bylo program, který jsem představil a zároveň i práce, kterou mám za sebou, to znamená známostem regionu a práci, kterou odvádím a nakonec potom i úspěšná úspěšná kampaň, ve které se podařilo vyvrátit ty lži a případně pomluvy, které zejména pak jsem 14 dní Andrej Babiš, který se té kampaně intenzivně účastnila, téměř vším absolvoval na místo jen nadějné tam o mně šířil no v obvodu.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají