Radioporadna

Štítná žláza, naše andělská křídla. Pokud ovšem nefunguje, dokáže člověku udělat ze života peklo

Radioporadna

Štítná žláza, naše andělská křídla. Pokud ovšem nefunguje, dokáže člověku udělat ze života peklo
Vyšetření štítné žlázy (ilustr. obr.)

Hradec Králové

Radioporadna Českého rozhlasu Hradec Králové zaměřená na štítnou žlázu. Její snížená funkce, zvýšené nádory, to jsou vše problémy, se kterými se léčí statisíce lidí. Jak zjistíme, že naše štítná žláza není v pořádku? Jaká je prevence a léčba? O tom si povídáme s prof. MUDr. Michalem Krškem, předsedou České endokrinologické společnosti.
Pavla Kindernayová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobré dopoledne přeje Pavla Kindernayová. Ano, začíná radiu poradna ČRo Hradec Králové, která se dnes zaměří na štítnou žlázu.

  • Snížená funkce, zvýšené nádory. To jsou vše problémy, se kterými se léčí statisíce lidí. Jak zjistíme, že štítná žláza není v pořádku. Jaká je prevence a léčba? Tak o tom všem si dnes budeme povídat s prof. Michalem Krškem, předsedou České endokrinologické společnosti, kterého zdravím do našeho pražského studia. Dobré dopoledne.

  • Dobré dopoledne z Prahy. Štítnou žlázu tvoří 12.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu