Radioporadna

Každé auto vyžaduje servis, na to myslete už při koupi v bazaru. Zásadní je vyhodnotit, na co mám

Radioporadna

Každé auto vyžaduje servis, na to myslete už při koupi v bazaru. Zásadní je vyhodnotit, na co mám
Každé auto vyžaduje servis, na to myslete už při koupi v bazaru (ilustrační foto)

Hradec Králové

Radioporadna o nákupu ojetého auta. Naším hostem je David Koukol, odborník na automobily, který se zabývá jejich dovozem, servisem, ale také poradenstvím. Chceme vám sdělit hlavní zásady, jak postupovat, když si chceme koupit auto v bazaru. 
Jana Kudyvejsová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A dnes se budeme na frekvencích ČRo Hradec Králové bavit o autech a o nákupu auta, tentokrát ojetého auta. Naším hostem je David Koukol, odborník na auta, který se zabývá dovozem, servisem, taky poradenstvím. Takže je tady v rádiu, poradně na pravém místě. Dobré dopoledne.

  • Dobré dopoledne.

  • Tak my chceme říct takové hlavní zásady, samozřejmě, jak postupovat, když si jdu koupit auto třeba do bazaru. Mělo by to být určitě několik takových hlavních bodů, ale samozřejmě už tam asi půjdeme s tím, že něco chceme. Koukají Češi hlavně na cenu a vůbec třeba nakupují Češi hodně nová auta, nebo se spíš teď v poslední době zaměřují na ta ojetá? Jaká je situace?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají