Pro a proti

Čínský návrh je nadějnější, říká k mírovému summitu Konečná. Bude to bojová porada, očekává Kolář

Pro a proti

Čínský návrh je nadějnější, říká k mírovému summitu Konečná. Bude to bojová porada, očekává Kolář
Volodymyr Zelenskyj s předsedkyní Evropského parlamentu Robertou Metsolaovou

Plus

Švýcarsko tento víkend hostí summit o míru na Ukrajině. Prezidentka Viola Amherdová řekla, že cílem je shodnout se na cestě k ukončení války. Pokoušet se o to budou zástupci 90 zemí. Nebude mezi nimi ale ta, která válku rozpoutala. Už předem se proto vedou spory, zda má toto setkání vůbec nějaký smysl.
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Švýcarsko tento víkend hostí summit o míru na Ukrajině. Prezidentka violu a Herdová řekla, že cílem je shodnout se na cestě k ukončení války. Pokoušet se o to budou zástupci 90 zemí. Mezi nimi ale nebude ta, která válku rozpoutala, tedy Rusko. Už předem se proto vedou spory o tom, zda má toto setkání vůbec nějaký smysl. Může tento summit nějak pomoci Ukrajině?

  • Pro a proti. Jana Bumby.

  • Hosty pro a proti jsou europoslankyně Kateřina Konečná z KSČM, která v nedávných volbách obhájila svůj mandát v europarlamentu. Dobrý den.

Více z pořadu

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu