Polštář

Polstar_1920x1080_main.jpg

První pusa, první láska, intimita.. Není toho na tebe rozhodně málo. Lukefry a Natyla se pokusí odpověďět ti na otázky, na které se třeba stydíš zeptat. Pomůže jim v tom i psycholožka Kateřina Štočková Vavrošová.

Epizody

Bonusy

Autoři

Lukefry

Lukáš „Lukefry“ Fritscher

Jsem Lukáš, je mi 24 a většinou natáčím videa o tom, co mě zrovna baví – televize, média, politika, společenské dění nebo aktuální trendy. Kromě toho mě baví otevírat a vysvětlovat témata, o kterých se jinak běžně nemluví - mezi ty patří i sexuální výchova, které se věnujeme v nové podcastové sérii Polštář!

Lukáš sapík_filtr

Lukáš Sapík

Já jsem taky Lukáš, jenom o pár let (no dobře, o dvanáct) starší. Pracuju jako editor ve Zpravodajství Českého rozhlasu a věnuju se hlavně regionálnímu zpravodajství. V médiích se pohybuju víc než 16 let a Rozhlas je jednoznačně srdcovka.

Natyla

Natálie „Natyla” Tolarová

Mgr. Kateřina Štočková Vavrošová

Kateřina Štočková Vavrošová

Mgr. Kateřina Štočková Vavrošová se specializuje na poradenství pro děti, dospívající a mladé dospělé. Vystudovala psychologii na FF UK a je frekventantkou psychoterapeutického výcviku v Gestalt terapii. Pracovní dovednosti a kompetence si nadále rozvíjí v rámci kurzů, jakými jsou například kurz telefonické krizové intervence, práce s dětskou kresbou, nebo komunikace s obětmi násilných trestných činů. Od roku 2013 pracuje na Lince bezpečí jako krizový intervent a lektor. S problematikou domácího násilí se setkala rovněž v rámci působení v organizacích proFem a Bílý kruh bezpečí. Kateřina se účasnila i řady stáží. Například ve výchovném ústavu pro mládež v Novém Jičíně, na oddělení ochranné sexuologické léčby Psychiatrické nemocnice v Bohnicích, v krizovém centru RIAPS, v Národním ústavu duševního zdraví, ve Vazební věznici Praha – Ruzyně, ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. V Centru Hladina, kde působí dnes, se zaměřuje na psychologickou práci s dětmi, adolescenty a mladými dospělými.