Páteční finiš Kateřiny Neumannové

„Tělo vydrží neskutečné věci.“ Basketbalistka Kateřina Suchanová chce stále hrát, ale změnila priority

Páteční finiš Kateřiny Neumannové

„Tělo vydrží neskutečné věci.“ Basketbalistka Kateřina Suchanová chce stále hrát, ale změnila priority
Basketbalistka Kateřina Suchanová, dříve Elhotová, se synem před rozhovorem s Kateřinou Neumannovou

Radiožurnál Sport

Hostem pořadu Páteční finiš byla opora basketbalové Slavie Praha Kateřina Suchanová. Stříbrná medailistka z mistrovství světa a vítězka basketbalové Euroligy popsala moderátorce Kateřině Neumannové, jak složitý byl návrat ke sportu po dvou mateřských pauzách. Jaká je podle ní ideální výška na basketbal? Přemýšlí bývalá reprezentantka, co bude její náplní života až skončí s basketbalem? Užijte si celý rozhovor. 
Kateřina Neumannová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Kateřiny Neumannová.

  • Z té páteční dopoledne od mikrofonu Radiožurnálu sport vám přeje Katka Neumannová. Má stříbro z basketbalového MS žen, zvítězila v Eurolize, zúčastnila se olympijských her, a přestože má dva syny, stále hraje skvěle basketbal. Jedna z nejúspěšnějších hráček české basketbalové reprezentace nedávné doby Kateřina Elhotová, nyní už Suchanová, je mým hostem na Radiožurnálu. Sportka.

  • To ahoj. Dobrý den všem posluchačům.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají