Osobnost Plus

Zapojení německé AfD mezi extremisty byla poslední kapka. Proto ty demonstrace, míní analytik Eberle

Osobnost Plus

Zapojení německé AfD mezi extremisty byla poslední kapka. Proto ty demonstrace, míní analytik Eberle
Výzkumník Ústavu mezinárodních vztahů Jakub Eberle

Plus

Podnětem k víkendovým demonstracím v Německu byly nové informace o schůzce pravicových extrémistů u Postupimi. Loni v listopadu se tu mělo diskutovat o plánu na deportace milionů lidí s přistěhovaleckým původem, a to i těch s německým občanstvím a za použití násilí. Na schůzce se objevili také lidé z AfD.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S podnětem k víkendovým demonstracím proti pravicovému extremismu v Německu byly nové informace o schůzce pravicových extrémistů u Postupimi. Loni v listopadu se tu mělo diskutovat o plánu na deportace milionů lidí s přistěhovaleckým původem, a to i těch s německým občanstvím a za použití násilí. Hostem osobnosti plus je Jakub Eberle seriózní, seriózní.

  • Seniorní opravu. Jste seniorní výzkumník Ústavu mezinárodních vztahů a odborný asistent na VŠ ekonomické. A tak je odborník na Německo. Já vás tady vítám, omlouvám se za to, co k tání. Dobrý dobrý den. Děkuji za pozvání. A týden s plusu přeje Barbora Tachecí.

  • Osobnost.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají