Osobnost Plus

Tuzemští pachatelé jsou usedlí a neradi cestují. Obvykle páchají vraždy v okruhu svých známých, říká kriminalistka Hofmanová

Osobnost Plus

Tuzemští pachatelé jsou usedlí a neradi cestují. Obvykle páchají vraždy v okruhu svých známých, říká kriminalistka Hofmanová
Kriminalistka Jiřina Hofmanová

Plus

Někdy se nestačíte divit, jak málo stačí, aby se z obyčejného člověka stal vrah, říká expertka Jiřina Hofmanová, která se zaměřila na profilování zločinců. Žena, která absolvovala kurz FBI v Quanticu, také vyšetřovala orlické vraždy a zaváděla metodu behaviorální analýzy v české kriminalistice. Její zatím poslední knížka se jmenuje Myšlenky zločince v české kotlině.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Plus někdy se nestačíte divit, jak málo stačí, aby se z obyčejného člověka stál vrah, říká expertka, která se zaměřila na profilování zločinců. Žena, která absolvovala mimo jiné kurz FBI v Atlantiku a také vyšetřovala mimo jiné orlické vraždy a zaváděla metodu behaviorální analýzy v české kriminalistice plukovnice Jiřina Hofmanová. Jejich zatím poslední knížka se jmenuje myšlenky zločince v české kabině. Vítám vás tady.

  • Dobrý den. Dobrý den. Děkuji za pozvání a hezký den v plusu přeje Barbora Tachecí.

  • Tak abych se vrátila k tomu vašemu úvodnímu citátu. Jak málo stačí, aby ses úplně normálního člověka stal vrah?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají