Osobnost Plus

Tchýně a vetřelec? Přiznávám, je to klišé, říká Tomáš Pavlíček, režisér nového filmu Přišla v noci

Osobnost Plus

Tchýně a vetřelec? Přiznávám, je to klišé, říká Tomáš Pavlíček, režisér nového filmu Přišla v noci
Tomáš Pavlíček

Plus

Poklidný život mladého páru naruší vpád matky jednoho z nich, píše se v anotaci nového filmu Přišla v noci režiséra a jednoho ze scenáristů snímku Tomáše Pavlíčka. „Celkově mám rád vtipy a ještě víc takové, které tak trošku mrazí,“ říká v Osobnosti Plus z karlovarského filmového festivalu. Vztah tchýně a mladé rodiny ho baví pozorovat a hlavně zkoumat. První spolupráce režisérského dua Tomáš Pavlíček a Jan Vejnar prý některé diváky festivalu pobavila, jiné vyděsila.
Michael Rozsypal

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Mladý pár žije ve spokojeném klidném vztahu k. Poklidný život naruší vpád matky jednoho z nich a začnou se dít věci. Tak se dá stručně shrnout zápletka filmu přišla v noci, který měl světovou premiéru na filmovém festivalu v Karlových Varech. Kde dnešní osobnost plus natáčíme. Režisér a scénárista tohoto filmu Tomáš Pavlíček je mým dnešním hostem. Dobrý den. Vítejte. Dobrý den. Já jsem Michael Rozsypal a přeji dobrý poslech.

  • Tomáši, máte rád vtipy o tchyních?

  • Já to, co celkově mám rád vtipy a ještě víc, mám rád vtipy, který takto to trošku mrzí nebo dotknou se něčeho pravdivějšího.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají