Osobnost Plus

Novinařinu jsem dočasně pověsila na hřebík, prozrazuje herečka a zpěvačka Emma Smetana

Osobnost Plus

Novinařinu jsem dočasně pověsila na hřebík, prozrazuje herečka a zpěvačka Emma Smetana
Emma Smetana

Plus

„Samu sebe jsem po 3,5leté štaci na Nově považovala za novinářsky vyřízenou. Z tohoto pohledu jsem byla nesmírně mile překvapená, když přišla nabídka z DVTV,“ říká Emma Smetana, která během své novinářské kariéry kloubila dohromady také zpěv a herectví. Této dráze dává nyní přednost. Vystupuje na koncertech se svým partnerem a hraje v novém televizním seriálu.
Michael Rozsypal

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Pochází z disidentské rodiny. Má dvojí občanství francouzské a české. Vystudovala politologii na prestižní francouzské, s Jánskou i v Berlíně. Jako novinářka pracovala nejdříve v TV Nova, poté v DVTV, a přitom také zpívala a hrála. Této dráze teď dává přednost. Vystupuje na koncertech, se svým partnerem hraje v novém televizním seriálu. M a smetana je mým dnešním hostem v osobnosti. Plus vítej. Hezké dopoledne.

  • Já jsem Michael Rozsypal a přeji dobrý poslech.

  • Osobnost.

Více z pořadu